Кревет Retro

Кревет Retro

Патувајте низ времето со Ретро магија!
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата

Креветот Retro додава уникатна атмосфера во вашата спална соба со комбинирање на безвременската елеганција и модерниот дизајн. Специјалните тонови на боите, линиите што ја рефлектираат елеганцијата и внимателно дизајнираните детали прават Retro да изгледа како уметничко дело во вашата соба. Неговата ткаенина што дише обезбедува ладен и удобен сон додека го одржува вашето тело на оптимална температура.

Стилскиот дизајн на креветот Retro постигнува совршена рамнотежа помеѓу носталгичниот допир и модерната естетика. Retro креветот е ремек-дело дизајнирано повторно да го открие вашиот свет на спиење. Овој кревет додава елеганција и удобност во вашиот живот.

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Димензии
 • 90x190
 • 90x200
 • 200x200
 • 180x200
 • 160x200
 • 140x190
 • 120x200
 • 100x200