Кревет Riva

Кревет Riva

Олицетворение на софистицираност!
  • Целосно метална конструкција
  • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
  • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата

Ви го претставуваме олицетворението на софистицираност: креветот Riva. Изработен со елегантен и безвременски дизајн, овој кревет беспрекорно се вклопува во секаков декор во спалната соба, додавајќи елегантен шмек во вашиот простор. Неговиот неутрален сив тапацир зрачи со неоценет луксуз, што го прави совршена позадина за вашиот личен стил. Без разлика дали преферирате модерен, класичен или минималистички изглед, овој кревет нуди идеална основа за вашата спална соба од соништата. Препуштете се на удобноста и стилот со ова извонредно парче мебел што ве поканува да се опуштите во мирна и спокојна атмосфера.

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Димензии
  • 160x200