Кревет Rocco

Кревет Rocco

Додадете естетски шмек во вашата спална соба!
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата.

Rocco додава естетски шмек во вашата соба со својата елеганција. Опремен со мека текстура и елегантни детали, овој кревет ќе биде центар на внимание во вашата спална соба. Комбинирајќи ја убавината и удобноста со својот уникатен дизајн, Rocco нуди незаборавно искуство за спиење. Погледнете го и душекот Rocco, кој додава елеганција на вашиот кревет со својата квалитетна ткаенина и посебен дизајн.

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Димензии
 • 90x190
 • 90x200
 • 100x200
 • 120x200
 • 140x190
 • 160x200
 • 180x200
 • 200x200