Кревет Polly

Кревет Polly

Внесува уникатност и свежина во вашата соба!
  • ЛЕД светло вградено во самото узглавје
  • Целосно метална конструкција
  • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
  • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата

ЛЕД-светлото на узглавјето го прави вашиот кревет Polly повеќе од само еден обичен кревет. Оваа функција ви помага да се опуштите со емитување на мека и мирна светлина околу вашиот кревет. ЛЕД-светлото служи како идеално осветлување кога читате книга, одмарате или само сакате да спиете во пријатна атмосфера. Модерниот дизајн на Поли импресионира со своите елегантни линии и минималистички детали. Овие уникатни каракатеристики го прават креветот центар на внимание во собата. Сепак, креветот Polly не е ограничен само на надворешниот изглед. Произведен од висококвалитетни материјали, овој кревет се истакнува со својата издржливост и долготрајна употреба. Неговата мека ткаенина што дише овозможува свежо и пријатно спиење.

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Димензии
  • 90x190
  • 100x200
  • 120x200