Душек Thermo-Regulate

Душек Thermo-Regulate

Совршен баланс на телесната температура додека спиете!

Степен на цврстина: средно-мек, средно-тврд

Висина на душек: 29cm | Состав: Џебно јадро | Употреба: Двострана

Одлики: Регулација на температура, двострана употреба, контрола на влага и материјали кои дишат, анатомска поддршка на 'рбетот, спакуван во ролна, плетена ткаенина, хипер-сензитивна површина Screenshot 2023-11-06 225907.png Нова револуција започнува во светот на спиењето - душек што ја балансира вашата телесна температура! Овој душек ве носи до врвот на релаксацијата и удобноста со своите иновативни карактеристики. Душекот, кој може да се користи од двете страни, ви нуди две различни нивоа на цврстина: средно мек и средно тврд.

Thermo-Regulate е дизајниран со ткаенини од брендови со врвен квалитет, инспирирани од спортот и природата. Благодарение на оваа специјална структура, тој ве одржува топли во зима и ладни во лето, создавајќи ефект на климатизација.

СОСТАВ

2023-2 Export Catalogue HR_Page_32 (1).jpg

Со Thermo Regulate нема да бидете засегнати од движењата на личноста со која го делите креветот. Овој душек ги разбира различните потреби за вашата телесна температура и вашиот партнер и ја создава најсоодветната структура за ладење со својата специјално избрана ткаенина и конци. На овој начин, ја максимизира удобноста за спиење на двајцата и го спречува потењето.

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

СЕРТИФИКАТИ

AR4997-101_1_1200_1200px_w.jpg(2).jpg

ПОБАРАЈ ПОНУДА ТУКА

Димензии
  • 100x200
  • 90x200
  • 90x190
  • 200x200
  • 180x200
  • 160x200
  • 140x200
  • 140x190
  • 120x200