Кревет Carbon

Неопходен во вашата спална соба како јаглерод на Земјата!
 • Инспириран од јаглерод
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање.

Креветот Carbon со својот дизајн и квалитетен материјал додава свежина во вашата спална соба. Carbon ќе и додаде модерен шмек на вашата спална соба благодарение на ткаенината што лесно се чисти и стилскиот дизајн. Името го добива од јаглеродот, кој е највредниот природен елемент претворен во највредниот скапоцен камен на светот.

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Кревет Aliza

Mодерен дизајн со стил!
 • Достапен во две бои
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата.

Креветот Aliza ја претвора вашата спална соба во луксузен простор за живеење со комбинирање на удобност и естетика. Висококвалитетните и внимателно избраните материјали овозможуваат долготрајна употреба, истовремено додавајќи ја елеганцијата што ја заслужува вашата спална соба. Со колекцијата кревет и душек Aliza ќе заспиете на врвот на удобноста и удобноста, а денот ќе го започнете освежени наутро.

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Кревет King

Искачете се на тронот на комфорот!
 • Лесно одржување и чистење
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата.

Направен од квалитетни материјали, ги спојува издржливоста и елеганцијата. Креветот ќе биде центар на внимание во вашата спална соба со своите ватирани детали и посебен дизајн. Иако создава удобен простор за спиење за вас и вашите најблиски, исто така претставува и естетско богатство.

Се истакнува со леснотијата при чистење и одржување благодарение на ткаенината што може да се брише. Доколку барате удобен и практичен избор, креветот King е правиот избор за вас.

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

Побарајте понуда ТУКА

Кревет Soho

Создаден со љубов!
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата

Направен од квалитетни материјали, ги спојува издржливоста и елеганцијата. Креветот ќе биде фокусна точка во вашата спална соба со своите ватирани детали и посебен дизајн. Иако создава удобен простор за спиење за вас и вашите најблиски, исто така претставува и естетско богатство.

УЗГЛАВЈЕ

Висина: 145cm | Ширина: 190cm | Дебелина: 22cm

НОГАРКИ

Висина: 10cm

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Кревет Moon

Сакате да се чувствувате како да спиете под месечевата светлина?
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата.

Креветот Moon е изработен од специјална ткаенина мека на допир со мек горен слој за оние кои бараат дополнителна удобност. Посебно се истакнува негово узглавје со уникатните форми и изглед како во секое време да го бакнува месечевата светлина. Со сигурност ќе биде звездата на вашата спална соба.

УЗГЛАВЈЕ

Висина: 125cm | Ширина: 167cm | Дебелина: 10cm

НОГАРКИ

Висина: 12cm

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Кревет Starlight

Спијте под ѕвездената светлина!
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата

Модерениот кревет Starlight со својот стилски, едноставен дизајн и изработка од квалитетни материјали со сигурност ќе додаде свежина во вашата спална соба. Дизајниран со ткаенини од врвни брендови, инспириран од спортот и природата. За оптимална употреба спарен со душекот Thermo Regulate.

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈ ПОНУДА ТУКА

Кревет Retro

Патувајте низ времето со Ретро магија!
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата

Креветот Retro додава уникатна атмосфера во вашата спална соба со комбинирање на безвременската елеганција и модерниот дизајн. Специјалните тонови на боите, линиите што ја рефлектираат елеганцијата и внимателно дизајнираните детали прават Retro да изгледа како уметничко дело во вашата соба. Неговата ткаенина што дише обезбедува ладен и удобен сон додека го одржува вашето тело на оптимална температура.

Стилскиот дизајн на креветот Retro постигнува совршена рамнотежа помеѓу носталгичниот допир и модерната естетика. Retro креветот е ремек-дело дизајнирано повторно да го открие вашиот свет на спиење. Овој кревет додава елеганција и удобност во вашиот живот.

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Кревет Rocco

Додадете естетски шмек во вашата спална соба!
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата.

Rocco додава естетски шмек во вашата соба со својата елеганција. Опремен со мека текстура и елегантни детали, овој кревет ќе биде центар на внимание во вашата спална соба. Комбинирајќи ја убавината и удобноста со својот уникатен дизајн, Rocco нуди незаборавно искуство за спиење. Погледнете го и душекот Rocco, кој додава елеганција на вашиот кревет со својата квалитетна ткаенина и посебен дизајн.

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Кревет Aqua

Лебдете безгрижно во топлите прегратки на Aqua!
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата.

Усовршете го процесот на спиење со креветот Aqua, дизајниран со напредна технологија. Доживејте незаборавен сон со неговата структура што дише и стилски дизајн. Креветот кој комбинира квалитет, удобност и елеганција. Избете го Aqua за иновативен дизајн, здрав сон.

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Кревет Neon

Модерен кревет со паметни иновации!
 • Достапен во две бои
 • USB-порта вградена во креветот за полнење на вашите паметни уреди
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата.

Убав и модерен излед, а практичен! Овој кревет ќе додаде стилска атмосфера во вашата спална соба и ќе ви овозможи лесно да ги полните таблетот и телефонот благодарение на неговиот дизајн, квалитетни материјали и USB-портата која е вградена во самиот кревет. Ќе додаде модерен шмек во вашата спална соба благодарение на ткаенината што лесно се чисти и спортскиот дизајн.

AR4997-101_1_1200_1200px_w.jpg.jpg

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Кревет Riva

Олицетворение на софистицираност!
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата

Ви го претставуваме олицетворението на софистицираност: креветот Riva. Изработен со елегантен и безвременски дизајн, овој кревет беспрекорно се вклопува во секаков декор во спалната соба, додавајќи елегантен шмек во вашиот простор. Неговиот неутрален сив тапацир зрачи со неоценет луксуз, што го прави совршена позадина за вашиот личен стил. Без разлика дали преферирате модерен, класичен или минималистички изглед, овој кревет нуди идеална основа за вашата спална соба од соништата. Препуштете се на удобноста и стилот со ова извонредно парче мебел што ве поканува да се опуштите во мирна и спокојна атмосфера.

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Кревет Elegance

Препуштете се целосно на елеганција!
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата

Ви го претставуваме Elegance во луксузна кафена нијанса. Овој кревет е олицетворение на префинет дизајн и софистицираност, создаден да го подигне амбиентот на секоја спална соба. Богатиот и раскошен тапацир зрачи со топлина и безвременски шарм, создавајќи спокојно одморалиште за вашиот ноќен сон. Прифатете ја привлечноста на Elegance во кафени тонови и трансформирајте ја вашата спална соба во светилиште на класична убавина и удобност.

УЗГЛАВЈЕ

Висина: 141cm | Ширина: 258cm | Дебелина: 12cm

НОГАРКИ

Висина: 10cm

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Кревет Master

Станете мастер на вашата спална соба!
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата.

Ви го претставуваме креветот Master во волшебна крем нијанса. Овој кревет ја отелотворува суштината на софистицираноста, што го прави фокусна точка на секоја спална соба. Деликатната крем боја зрачи со чувство на спокојство и елеганција, додавајќи допир на мекост во вашиот простор. Со својот господарски дизајн, овој кревет беспрекорно ги спојува класичните и современите елементи, со кадифено узглавје и чисти линии кои ја подигнуваат естетиката на вашата соба. Направете ја вашата соба ваше прибежиште на удобност и стил со овој кревет, совршен избор за оние кои бараат и луксуз и спокојство во својата спална соба.

УЗГЛАВЈЕ

Висина: 152cm | Ширина: 253cm | Дебелина: 12cm

НОГАРКИ

Висина: 10cm

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Кревет Inci

Додадете луксуз и спокој во вашиот живот!
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата

Ви го претставуваме креветот Inci во безвременска сива боја. Смирувачката сива нијанса зрачи со чувство на спокојство и софистицираност, создавајќи мирен амбиент во вашата соба. Неговиот минималистичкиот шарм ви овозможуваат да го приспособите декорот на вашата спална соба без напор. Искусете совршен спој на стил и удобност со креветот Inci во сива боја, избор кој ветува дека ќе ја подобри вашата оаза за спиење.

УЗГЛАВЈЕ

Висина: 115cm | Ширина: 166cm | Дебелина: 10cm

НОГАРКИ

Висина: 8cm

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Кревет Oslo

Скандинавско прибежиште на вашиот префинет вкус!
 • Изработен од специјална ткаенина жакард
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата

Искусете ја врвната удобност инспирирана од скандинавија со креветот Oslo. Едноставниот дизајн на креветот Oslo, изработен од висококвалитетни материјали и минималистичката естетика ја доловуваат суштината на едноставноста и софистицираноста, создавајќи спокојна оаза во вашата спална соба. Со својата издржлива конструкција и беспрекорна изработка, создаден е да го издржи тестот на времето.

УЗГЛАВЈЕ

Висина: 112cm | Ширина: 170cm | Дебелина: 12cm

НОГАРКИ

Висина: 10cm

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Кревет Dreamland

Запловете во светотот на убавите сништа!
 • Подвижна база - добивате и брачен кревет и два единечни во едно
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата.

Додава магична атмосфера во вашата спална соба со својата асиметрична табла. Има две посебни бази кои можат да се користат споено, како еден брачен кревет, како и одделно како два единечни. Ви нуди различна функционалност со својата база со голем простор за складирање и променлива структура.

ВИСИНА Dreamland.jpg

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Кревет Empires

Изградете сопствена империја!
 • 100% употреба на рециклирани материјали
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата.

Специјалната памучна ткаенина со необична текстура која го краси модерниот дизајн на креветот предизвикува спортска атмосфера во вашата соба. Шетповите кои пролжуваат и во дизајнот на базата го надополнуваат узглавјето со мека текстура. Дрвените ногарки од орев обезбедуваат стилски изглед на вашата спална соба.

ВИСИНА Empires-1.jpg

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Кревет Elvin

Создаден за вас!
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата.

Специјалнато ватирано узглавје на овој кревет, изработено од најискусните мајсторски раце, внесува класичен стил во вашата спална соба. Класичната база со дополнителниот простор за складирање и нејзините механизми за лесно кревање ви додаваат екстра простор за складирање и го олеснуваат вашиот живот.

ВИСИНА Elvin.jpg

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Кревет AirComfort

Уживајте во комфорот со секој здив!
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата

Креветот AirComfort каде што различните текстури се внимателно комбинирани, додава и модерна и класична атмосфера во вашата спална соба.

ВИСИНА Air-Comfort.jpg

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Кревет Nesta

Уживајте во вашето мало љубовно гнездо!
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата

Креветот Nesta со својата мека ткаенина со специфична текстура која совршено го надополнува нејзиното едноставно и стилско узглавје, не воодушевува. Со сигурност ќе го поттикне вашето чувство за удобност и елеганција со својата голема база за складирање.

ВИСИНА Nesta.jpg

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Кревет Bamboo

Донесете ја природата дома!
 • Изработен од природни влакна
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата

Креветот Bamboo е изработен од природни состојки. Надворешната површина, произведена со преработка на природното растение бамбус, ја апсорбира влагата и брзо се суши, помагајќи му на телото да дише и ви овозможува да се разбудите освежени.

УЗГЛАВЈЕ

Висина: 127cm | Ширина: 170cm | Дебелина: 8cm

НОГАРКИ

Висина: 10cm

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Кревет Luca

Изработен до совршенство!
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата.

Прецизните детали на Лука ветуваат стил и издржливост, а неговиот изглед е изјава на софистицираност. Изработен со прецизност и со долготрајност на ум. Потопете се во неговиот безвременски дизајн, каде елеганцијата се среќава со уметноста на релаксација и разбудете се во просторија која навистина го одразува вашиот беспрекорен вкус.

УЗГЛАВЈЕ

Висина: 115cm | Ширина: 166cm | Дебелина: 10cm

НОГАРКИ

Висина: 10cm

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена. ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Кревет Hypnos

Кревет што ве хипнотизира со својата убавина!
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата

Овој кревет е навистина уникатно и квалитетно парче мебел! Основата е цврста метална конструкција со професионален механизам за отворање. Базата и узглајето се изработени од мебелна плоча која ја прекривме со висококвалитетен сунѓер и ткаенина. Затворете ги очите и замислете колку прекрасно ќе се чувствувате да се опуштите и сонувате во вашиот нов кревет!

УЗГЛАВЈЕ

Висина: 120cm | Ширина: 185cm | Дебелина: 26cm

НОГАРКИ

Висина: 5cm

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Кревет Alegra

Разбудете се живи и енергични!
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата.

Овој кревет, исто како и неговото име, има весел и жив дизајн. Креветот Alegra нуди можност за уредно складирање на вашите работи со својот голем внатрешен волумен. Неговиот функционален дизајн е идеален за да ги задоволи вашите потреби за складирање. Неговата цврста структура овозможува долготрајна употреба.

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Кревет Eclipse

Почувствувајте го танцот на Сонцето и Месечината!
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата

Затемнувањето на Сонцето е една од магичните појави на природата. Овој феномен, кој се јавува со совршеното порамнување на Сонцето и Месечината, создава фасцинантна атмосфера на Земјата. Овој кревет е создаден за да рекреира прекрасно спиење што ја рефлектира хармонијата на сонцето и месечината. Направен од висококвалитетни материјали се прилагодува на природните облини на телото со својот дизајн и нуди оптимална поддршка за време на спиењето.

ВИСИНА

Eclipse.jpg

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Кревет Lady

За младите госпоѓици!
 • Ткаенина што лесно се чисти
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата

Создадете шарена и живописна спална соба со креветот Lady што го отсликува енергичниот дух на младите луѓе! Неговиот дизајн во розова боја нуди енергична атмосфера која допира до срцата на младите луѓе.

Овој кревет, кој ќе се вклопи во собата на секоја тинејџерка со својот шарен и жив дизајн, ќе ви помогне да создадете катче што го отсликува духот на младите луѓе.

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Кревет Joy

За младите господини!
 • Ткаенина што лесно се чисти
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата

Со својот уникатен дизајн, стилска боја и специјални везови со дезен, овој кревет ќе додаде софистициран допир во вашата соба. Узглавјето на Joy е збогатено со внимателно одбрани детали со копчињата, со што се комбинираат елеганцијата и естетиката. Ова узглавје ќе биде во центарот на вниманието на вашата спална соба. Овој кревет, кој ќе се вклопи во собата на секоја тинејџер со својот шарен и жив дизајн, ќе ви помогне да создадете катче што го отсликува духот на младите луѓе.

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Кревет Polly

Внесува уникатност и свежина во вашата соба!
 • ЛЕД светло вградено во самото узглавје
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата

ЛЕД-светлото на узглавјето го прави вашиот кревет Polly повеќе од само еден обичен кревет. Оваа функција ви помага да се опуштите со емитување на мека и мирна светлина околу вашиот кревет. ЛЕД-светлото служи како идеално осветлување кога читате книга, одмарате или само сакате да спиете во пријатна атмосфера. Модерниот дизајн на Поли импресионира со своите елегантни линии и минималистички детали. Овие уникатни каракатеристики го прават креветот центар на внимание во собата. Сепак, креветот Polly не е ограничен само на надворешниот изглед. Произведен од висококвалитетни материјали, овој кревет се истакнува со својата издржливост и долготрајна употреба. Неговата мека ткаенина што дише овозможува свежо и пријатно спиење.

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА