Кревет Inci

Кревет Inci

Додадете луксуз и спокој во вашиот живот!
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата

Ви го претставуваме креветот Inci во безвременска сива боја. Смирувачката сива нијанса зрачи со чувство на спокојство и софистицираност, создавајќи мирен амбиент во вашата соба. Неговиот минималистичкиот шарм ви овозможуваат да го приспособите декорот на вашата спална соба без напор. Искусете совршен спој на стил и удобност со креветот Inci во сива боја, избор кој ветува дека ќе ја подобри вашата оаза за спиење.

УЗГЛАВЈЕ

Висина: 115cm | Ширина: 166cm | Дебелина: 10cm

НОГАРКИ

Висина: 8cm

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Димензии
 • 90x190
 • 90x200
 • 200x200
 • 180x200
 • 160x200
 • 140x200
 • 120x200
 • 140x190
 • 100x200