Кревет Aliza

Кревет Aliza

Mодерен дизајн со стил!
 • Достапен во две бои
 • Целосно метална конструкција
 • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
 • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата.

Креветот Aliza ја претвора вашата спална соба во луксузен простор за живеење со комбинирање на удобност и естетика. Висококвалитетните и внимателно избраните материјали овозможуваат долготрајна употреба, истовремено додавајќи ја елеганцијата што ја заслужува вашата спална соба. Со колекцијата кревет и душек Aliza ќе заспиете на врвот на удобноста и удобноста, а денот ќе го започнете освежени наутро.

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Димензии
 • 90x190
 • 90x200
 • 100x200
 • 120x200
 • 140x190
 • 160x200
 • 180x200
 • 200x200