Кревет Elegance

Кревет Elegance

Препуштете се целосно на елеганција!
  • Целосно метална конструкција
  • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
  • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата

Ви го претставуваме Elegance во луксузна кафена нијанса. Овој кревет е олицетворение на префинет дизајн и софистицираност, создаден да го подигне амбиентот на секоја спална соба. Богатиот и раскошен тапацир зрачи со топлина и безвременски шарм, создавајќи спокојно одморалиште за вашиот ноќен сон. Прифатете ја привлечноста на Elegance во кафени тонови и трансформирајте ја вашата спална соба во светилиште на класична убавина и удобност.

УЗГЛАВЈЕ

Висина: 141cm | Ширина: 258cm | Дебелина: 12cm

НОГАРКИ

Висина: 10cm

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Димензии
  • 160x200
  • 180x200
  • 200x200