Кревет Master

Кревет Master

Станете мастер на вашата спална соба!
  • Целосно метална конструкција
  • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
  • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата.

Ви го претставуваме креветот Master во волшебна крем нијанса. Овој кревет ја отелотворува суштината на софистицираноста, што го прави фокусна точка на секоја спална соба. Деликатната крем боја зрачи со чувство на спокојство и елеганција, додавајќи допир на мекост во вашиот простор. Со својот господарски дизајн, овој кревет беспрекорно ги спојува класичните и современите елементи, со кадифено узглавје и чисти линии кои ја подигнуваат естетиката на вашата соба. Направете ја вашата соба ваше прибежиште на удобност и стил со овој кревет, совршен избор за оние кои бараат и луксуз и спокојство во својата спална соба.

УЗГЛАВЈЕ

Висина: 152cm | Ширина: 253cm | Дебелина: 12cm

НОГАРКИ

Висина: 10cm

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Димензии
  • 160x200
  • 180x200
  • 200x200