Кревет Joy

Кревет Joy

За младите господини!
  • Ткаенина што лесно се чисти
  • Целосно метална конструкција
  • Лесен механизам на кревање што ви овозможува дополнителен простор за складирање
  • Креветот се состои од база, узглавје и ногарки. Можност за посебно купување само на базата

Со својот уникатен дизајн, стилска боја и специјални везови со дезен, овој кревет ќе додаде софистициран допир во вашата соба. Узглавјето на Joy е збогатено со внимателно одбрани детали со копчињата, со што се комбинираат елеганцијата и естетиката. Ова узглавје ќе биде во центарот на вниманието на вашата спална соба. Овој кревет, кој ќе се вклопи во собата на секоја тинејџер со својот шарен и жив дизајн, ќе ви помогне да создадете катче што го отсликува духот на младите луѓе.

СОСТАВ

Screenshot 2023-11-12 141641(1).jpg

РОК НА ИСПОРАКА

Доколку е достапен на залиха: следниот ден. Доколку е по нарачка: 30-40 дена.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ТУКА

Димензии
  • 90x190
  • 90x200
  • 100x200
  • 120x200